Ne aramak istiyorsun?
Sonuçlar
Sonuç Bulundu
1920X1080

Nef Arsa Çanakkale Köseler

Nef Arsa Çanakkale Köseler; Sesiyle, Rengiyle, Havasıyla Özlediğiniz Doğa

Köseler Köyü’ne sadece 5 km uzaklıkta yer alan Nef Arsa Çanakkale Köseler'de, hep özlemini çektiğiniz el değmemiş ve doğal bir köy yaşamı sizi bekliyor.

PROJE ÖZELLİKLERİ

Nef Arsa Çanakkale Köseler’de, güne kendi topladığınız yumurtalar ve taze sağılmış süt ile yapılmış taze peynirlerle hazırlayacağınız gerçek köy kahvaltısı ile başlayabilirsiniz.

280
Parsel
183.643
Proje Alanı
434.1218
Parsel Büyüklükleri
Nef Arsa Nisan Koseler Native 1200X628

Doğanın Tüm Güzelliklerini Keşfedin

Nef Arsa Çanakkale Köseler, doğayla iç içe bir yaşamın ayrıcalıklarını sizlerle buluşturuyor. Hayalini kurduğunuz doğal yaşam alanına kavuşmanızı sağlayacak proje, Köseler Köyü'ne yalnızca 5 kilometre mesafede. Nef Arsa Köseler, konfor sunan detaylarıyla Çanakkale arsa yatırımları arasında ön plana çıkıyor. Siz de bu özel projede yerinizi alarak yepyeni bir yaşam deneyimine adım atabilirsiniz. 

Nef Arsa Çanakkale Köseler, 183.643 metrekarelik projesiyle geniş bir yaşam alanı sunuyor. Yeşilin farklı tonlarının bir arada bulunduğu projede 280 parsel yer alıyor. Arsaların imar durumları, altyapı projeleri Nef Arsa içerisinde yer alan profesyonel ekibimiz tarafından titizlikle takip ediliyor. Proje tarafımızdan peyzaj mimarisi ve tüm altyapı sistemi tamamlanmış şekilde size teslim ediliyor. Siz de Çanakkale yatırım fırsatlarını bu proje sayesinde değerlendirebilirsiniz.

Nef Arsa Nisan Koseler Native 1200X1200 Nef Arsa Nisan Koseler 2 Native 1200X1200

Lokasyon

Projenin bulunduğu Köseler Köyü 1915 Çanakkale Köprüsü’ne 1 saat 15 dakika, Çanakkale Havalimanı’na ise 58 dakika mesafede yer alıyor.

Harita

SIKÇA SORULAN SORULAR

  • Doğal Köy Yaşamını Lüks Detaylar Eşliğinde Deneyimleyin

    Nef Arsa Çanakkale Köseler, doğa içerisinde lüks bir yaşam sunan özellikleriyle dikkat çekiyor. Güne taze sağılmış süt, doğal peynir çeşitleri ve kendi topladığınız yumurtalar eşliğinde başlayarak köy hayatının keyfini çıkarabilirsiniz. Nef'in patentli konsepti olan Foldvillage alanlarındaki mini bostanlarda kendi sebze ve meyvenizi yetiştirerek doğal yaşamı keşfedebilirsiniz. Ateş çukuru, köy meydanı, barbekü alanları gibi noktalarda sevdiklerinizle çeşitli etkinlikler yapabilir, komşularınızla sosyalleşebilirsiniz. Ayrıca proje içerisinde arkeoloji parkı, heykel atölyesi, lavanta bahçeleri, spor alanları gibi özel yerler de bulunuyor. Montessori oyun alanları, etüt ve aktivite merkezleri, ağaç evler de çocuklara eğlenceli bir deneyim sunuyor. Proje tesliminden sonra imarlı arsa üzerine Nef tarafından projelendirilmiş modüler konut türlerinden birini yaptırabilirsiniz. Dilerseniz tiny house imarlı arsa fırsatları sayesinde hayallerinizi gerçeğe dönüştürürsünüz. Siz de eko turizm tapulu arsa fırsatını değerlendirerek yaşama yepyeni bir pencereden bakabilirsiniz.

  • Turistik ve Tatil Beldelerine Bir Adım Uzaklıkta

    Bayramiç, Köseler mevkii içerisinde bulunan Nef Arsa Çanakkale Köseler, ulaşım açısından oldukça önemli bir bölgede konumlanıyor. Çanakkale'ye yaklaşık 1 saatlik mesafede yer alıyor. Bağlantı yollarına oldukça yakın olan proje; 1915 Çanakkale Köprüsü'ne 15 dakika, Çanakkale Havalimanı'na ise 58 dakika mesafede. Siz de şehre yakın ama şehir gürültüsünden uzak bir yaşam hayal ediyorsanız Nef Arsa Çanakkale Köseler'i tercih edebilirsiniz. Nef Arsa Çanakkale Köseler, tatil ve turistik bölgelere yakınlığıyla tatil planlarınızı da şekillendirecek. Projenin bulunduğu bölgeden Assos 20 dakika, Ayvacık 25 dakika, Kadırga Plajı 43 dakika, Athena Tapınağı 44 dakika uzaklıkta. Bunlar dışına bölgenin çevresinde daha birçok tarihî ve turistik yer bulunuyor. Siz de Çanakkale arsa projeleri içinde hemen yerinizi ayırtabilir, doğanın ve eğlencenin keyfini doya doya yaşayabilirsiniz.

  • Yatırımlarınıza ve Yaşamınıza Yön Veren Özel Bir Proje

    Her nefeste Ege’nin eşsiz havasını hissedebileceğiniz yeni bir yaşam, Nef Arsa Çanakkale Köseler’de sizi bekliyor. Doğanın güzelliklerini lüks detaylarla birleştiren proje, hayalini kurduğunuz yaşam fırsatını sizinle buluşturuyor. Köseler arsa projeleri, günden güne değerlenerek yatırımcıların ilgi odağı hâline geliyor. Siz de zaman kaybetmeden bu özel projenin bir ortağı olarak sevdiklerinizle yepyeni bir yaşam deneyimine ulaşabilirsiniz. Nef Arsa Çanakkale Köseler projesi içerisinde yer almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. Sizinle iletişime geçecek müşteri temsilcilerimize kafanıza takılan tüm detayları sorabilir, proje detaylarına hâkim olabilirsiniz.

Sizi Arayalım

Doğal ve Bol Oksijenli Yaşam

Özlediğiniz doğal yaşama kavuşmak Nef Arsa Çanakkale Köseler ile şimdi mümkün.

Sınırlı sayıdaki parsellerden birine sahip olmak için hemen formu doldurun, sizi arayalım.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.