Ne aramak istiyorsun?
Sonuçlar
Sonuç Bulundu
Lüleburgaz 2280X1280

Nef Arsa Lüleburgaz

Nef Arsa Lüleburgaz; İstanbul’dan ve Doğadan Kopmak İstemeyenlere

Değeri sürekli artan bir yatırıma sahip olma ve hem İstanbul’a hem de doğaya yakın yaşama hayallerinizi Nef Arsa Lüleburgaz bir araya getiriyor.

PROJE ÖZELLİKLERİ

İçerisindeki Foldvillage alanlarıyla capcanlı bir yaşam sunan Nef Arsa Lüleburgaz, kendinizi doğanın renklerine bırakırken bir yandan her anı dolu dolu yaşayabileceğiniz bir yaşama sizi davet ediyor.

1425
Parsel
555.066
Proje Alanı
200.605
Parsel Büyüklükleri
Full 1

Yatırımlarınız Doğayla İç İçe Bir Deneyime Dönüşüyor

Nef Arsa Lüleburgaz, Foldvillage alanları sayesinde yaşamı pek çok farklı yönüyle deneyimlemenizi sağlayacak. Lüleburgaz arsa projesinin sunduğu imkânlar doğrultusunda kendi sebze meyvelerinizi yetiştirmek için mini bir bostan oluşturabilirsiniz. Dilerseniz çevredeki tarlalardan ürünleri toplayarak mutfağınızda kullanabilirsiniz.

Nef Arsa Lüleburgaz’da çocuklar için Montessori park veya yetişkinler için mutfak atölyesi gibi özel olarak tasarlanmış alanlar bulunuyor. Nef Lüleburgaz; sağlıktan spora, eğitimden sanata kadar hizmet veren alanlarıyla hayat kalitesini en üst seviyeye taşımayı hedefliyor. 

Proje, tüm ticari ve sosyal alanları tamamlanarak Nef güvencesiyle teslim edilir. Teslimden sonra dilerseniz arsanın üzerine Nef tarafından tasarlanan ev seçeneklerinden birini yaptırabilir, lüks bir sitede güvenli ve keyifli bir şekilde yaşayabilirsiniz. Dış cephede belirli standartların korunduğu proje, eşsiz mimarisiyle keyifli bir yaşam alanı sunar. 

Full 7 Full 11

Lokasyon

Nef Arsa Lüleburgaz, Kuzey Marmara Otoyolu'ndan İstanbul'a yaklaşık 1 saat mesafede, İstanbul – Edirne otobanı olarak bilinen Avrupa Otoyolu'na komşu merkez bir konumda yer alıyor.

Harita
Full 1
Full 4
Full 6
Full 6 (1)
Full 2
Full 3
Full 7
Full 8
Full 8 (1)
Full 11
Full 10

SIKÇA SORULAN SORULAR

  • Şehre Yakın, Karmaşadan Uzak Huzurlu Bir Yaşam

    Kırklareli'nin güneyinde yer alan Nef Arsa Lüleburgaz, İstanbul'a olan yakınlığıyla ön plana çıkıyor. Şehre kolayca ulaşabileceğiniz bir lokasyonda bulunan proje, size kalabalıktan uzak sakin bir yaşam alanı vadediyor. Trakya'nın popüler turizm noktalarına komşu olan Kırklareli arsa projesi, hem yaşamak hem tatil yapmak için ideal. Kırklareli arsa projeleri arasında yer alan Nef Lüleburgaz, Kuzey Marmara Otoyolu'ndan İstanbul'a yaklaşık bir saat mesafede bulunuyor. İstanbul-Edirne otobanı olarak da bilinen Avrupa Otoyolu'na ise komşu bir konumda yer alıyor. Böylece İstanbul ve çevresinde çalışanlar için de avantajlı bir alternatif oluyor. Bu projeye ortak olarak kendinizi doğanın renklerine bırakabilir, her gün birbirinden keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Hafta sonları ya da tatil günlerinde Trakya'nın güzelliklerini keşfederek aileniz ya da arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

  • Trakya'da Doğanın Kalbinde Bir Yaşam Sizi Bekliyor

    Nef Arsa Lüleburgaz projesi hem İstanbul’a yakın hem doğayla iç içe olma hayallerinizi gerçekleştiriyor. Doğanın kalbinde yer alan bu proje sayesinde yaşam deneyiminizi çok daha keyifli ve huzurlu bir noktaya taşıyabilirsiniz. Değeri sürekli artan bir yatırıma sahip olma fırsatı sunan projedeki arsaların hukuki süreçleri, imar durumları, altyapı projeleri profesyonel bir ekip tarafından sizin için özel olarak yönetilir. Siz de bu süreçte doğa ve toprakla bütünleşmiş bir yaşamın keyfini çıkarabilirsiniz. Nef Arsa Lüleburgaz projesi, sunduğu geniş imkânlarla size ve ailenize modern bir yaşam vizyonu vadediyor. Siz de Nef ayrıcalığıyla güvenli arsa yatırımı yapabilir, Lüleburgaz arsa projeleriyle birikimlerinizi en doğru şekilde değerlendirebilirsiniz.

  • Lüleburgaz'da Hayallerinizin Keyfini Çıkarın

    Şehirden çok uzaklaşmadan günlük hayatın tüm ihtiyaçlarını ayağınıza getiren Nef Arsa Lüleburgaz, sakin ve huzurlu bir yaşamın temellerini atıyor. Nef Arsa olarak sunduğumuz birçok ayrıcalıkla hayallerinizdeki hayatı en kaliteli şekilde yaşayabilirsiniz. Nef Arsa Lüleburgaz projemizi hem yeni bir yaşam fırsatı hem iyi bir yatırım aracı olarak değerlendirebilirsiniz. Altyapı çalışmaları tamamlanan arsayı satabilir ya da yaşam alanına dönüştürebilirsiniz. Siz de Nef'ten konut imarlı arsanızı alarak eşsiz doğanın tadını 12 ay boyunca çıkarabilirsiniz. Nef Arsa Lüleburgaz projesinde yerinizi ayırtmak için hemen randevu oluşturabilirsiniz. Sizinle iletişime geçen müşteri temsilcimizden projeyle ilgili tüm detayları kolayca öğrenebilirsiniz.

Sizi Arayalım

İstanbul’un Yanı Başında

Nef güvencesiyle şehre çok yakın, şehirde olmaktan çok uzak bir yaşam Nef Arsa Lüleburgaz’da.

📌 İstanbul'a sadece 1,5 saat mesafede
📌 Hem yatırım hem doğayla iç içe yaşam
📌 Tüm ticari ve sosyal alanları projelendirilmiş
📌 Trakya'nın tüm doğa turizmi noktalarına komşu

Nef Arsa Lüleburgaz'da yerinizi almak için hemen formu doldurun, yatırım danışmanımız sizi arasın.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.