Ne aramak istiyorsun?
Sonuçlar
Sonuç Bulundu
11791

Nef Inistanbul Topkapı

İş Gyo Ve Nef’ten Yepyeni Bir Yaşam Nef Inistanbul

Modern mimarisi ve şehir merkezindeki özel konumuyla İnistanbul Topkapı, herkes için yepyeni bir yaşamın kapılarını açıyor.

PROJE ÖZELLİKLERİ

Yeni yaşantınızın başlangıç noktası Topkapı; şehrin ana arterlerine yakınlığı ile aynı zamanda nitelikli konut projelerine yoğun talep sayesinde gelişimini hızla devam ettiren bir bölge olarak dikkat çekiyor. İstanbul nüfusunun yaklaşık 1.5 milyon kadarı, İnistanbul projesine sadece 15 dakikalık mesafe içerisinde yaşamlarını sürdürüyor.

11771

İnistanbul Foldhome
Bir eve sığamayacak alanlar, Nef’in patentli keşfi Foldhome'la dilediğiniz zaman evinize ekleniyor.Dünyada ilk kez Nef projelerinde uygulanan Foldhome’un “Kullan-Öde” sistemiyle kullanılmayan bir alan için hiçbir ücret alınmıyor ya da aidata yansıtılmıyor. Kişiye özel kullanım alanlarından oluşan Foldhome üniteleri sayesinde misafir odasından sinema salonuna onlarca alan istediğiniz zaman evinize ekleniyor.

5069 5085

Lokasyon

“Mecidiyeköy-Levent” aksıyla beraber değerlendirilen “Cevizlibağ-Merter-Bakırköy-Havalimanı” aksı; alışveriş merkezleri, spor ve kültürel tesisleri ve her gün genişleyen ulaşım ağı ile yatırım değerini her geçen gün artırıyor. Topkapı bölgesi, ulaşım hatlarının kesiştiği bir noktada yer alması ve kolay ulaşılabilirliği ile konut, ofis ve otel yatırımlarının tercih edildiği bölgeler arasında bulunuyor.

Harita
11771
11791
5069
5085
5087
5074
5072
5071