Ne aramak istiyorsun?
Sonuçlar
Sonuç Bulundu
2745

Nef Kağıthane 10

Nef Kağıthane 10; Kentsel Dönüşümün Merkezi Kağıthane’de Yepyeni Bir Yaşam

İstanbul’un yeni silikon vadisi ve kentsel dönüşümün merkezi Kağıthane’de yer alan Nef Kağıthane 10, dünyanın en önemli mimarlık firmalarından HOK’in imzasını taşıyor.

PROJE ÖZELLİKLERİ

İstanbul’un yeni silikon vadisi ve kentsel dönüşümün merkezi Kağıthane’de yer alan Nef Kağıthane 10 projesi dünyanın en önemli mimarlık firmalarından HOK tarafından tasarlanmıştır.

2746

Eğlencenin ve Konforun Buluştuğu Yer

Stüdyo daire formatına sahip Nef Kağıthane 10 projesinde Amerikan mutfak, salon, banyo ve yatak odası yer alıyor. Mutfak ve salonun tam ortasında bulunan tezgâh hem bir seperatör görevi üstleniyor hem yemek masası olarak kullanılıyor. Günlük ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak tasarlanan kullanışlı dairelerde yer alan geniş pencereler gün ışığından rahatlıkla faydalanmanıza yardım ediyor.

Evde geçirdiğiniz vakti çok daha keyifli hâle getirmeyi amaçlayan projede Foldhome sistemi bulunuyor. Bu sistem sayesinde spor salonu, PlayStation ve parti odası gibi alanlar evinize eklenebiliyor. Bu sistemde Kullan-Öde uygulaması yürütüldüğü için kullanmadığınız alanların ücreti alınmıyor ya da aidata yansıtılmıyor. Sade ve şık dekorasyon ürünlerinin tercih edildiği Foldhome ünitelerinde yakın çevrenizle veya iş arkadaşlarınızla kaliteli zaman geçirebilirsiniz.

2749 2759

Lokasyon

Nef Kağıthane 10; Kanyon AVM, Çağlayan Adliyesi, Taksim-Dolmabahçe Tüneli yakınında yer alıyor.

Harita
2745
2747
2750
2746
2749
2752
2753
2754
2755
2757
2759
2760
2762
2776
2777
2778
2779
2782
2783
2785
2786

SIKÇA SORULAN SORULAR

  • Nef Kalitesini Yansıtan Şık Yaşam Alanları

    İstanbul'un hızla gelişen bölgelerinden birinde yaşamaya ve ayrıcalıklı konaklama imkânlarından yararlanmaya hazır mısınız? Dünyanın sayılı mimarlık ofislerinden HOK ile yürüttüğümüz iş birliğinin sonucu olan Nef Kağıthane 10 projesi yatırım veya konaklama amacıyla tercih edebileceğiniz lüks daireleriyle sizi bekliyor. Minimalist, modern dekorasyon tarzıyla fonksiyonelliği birleştiren daireler yüksek tavanı ve gün ışığını alan konumu sayesinde ferah bir ortam sunuyor. Kritik noktalara yerleştirilen aydınlatmalar antre, koridor ve merdivenlerin gün boyunca rahatlıkla kullanılmasını sağlıyor. Konut sakinlerinin her türlü ihtiyacı düşünülerek tasarlanan projede hem çocukların hem yetişkinlerin keyifle zaman geçirebileceği ortak kullanım alanları da bulunuyor. Siz de konforu ve lüksü yaşamak isterseniz kendiniz için en ideal konutu tercih edebilirsiniz.

  • Önemli Noktalara Kolayca Ulaşın

    Kağıthane gibi kentsel dönüşümün merkezlerinden birinde yer alan proje sürekli gelişen bir bölgede bulunduğundan sadece konaklamak için değil, yatırım için de ideal bir seçenek. Nef’in diğer Kağıthane konut projeleri Nef 03 ve Nef 11'le yan yana olan Nef Kağıthane 10, 68 bağımsız bölümden meydana geliyor. Proje 2 bin 400 metrekarelik bir alanda yer alıyor. Nef Kağıthane 10 projesi merkezî bir lokasyonda bulunduğu ve toplu ulaşım noktalarına yakın olduğun için diğer semtlere ulaşım oldukça kolay. Kanyon AVM'ye, Taksim-Dolmabahçe tüneline ve Çağlayan Adliyesine yakın olan bu Kağıthane konut projesinde bir daire sahibi olarak İstanbul'un iş, eğlence ve alışveriş imkânlarından yararlanabilirsiniz. Şehrin kalbinde lüksün tadını çıkarabilir, ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralayabilirsiniz.

  • Huzurlu ve Keyifli Bir Yaşam Alanı

    Rafine zevklere hitap eden, huzur dolu yaşam alanı sunan Nef Kağıthane 10 projesi sahip olduğu olanaklarla bir konuttan daha fazlasını vadediyor. Yeni silikon vadisinin merkezi olarak kabul edilen Kağıthane bölgesini tercih ederek iyi bir yatırım fırsatı yakalayabilirsiniz. İnce detaylara önem vererek tasarladığımız Nef Kağıthane 10 projemizle İstanbul'u doyasıya yaşayabilir, şehir yaşamıyla iç içe huzur dolu bir konaklamanın tadını çıkarabilirsiniz. Çağdaş tasarım anlayışının izlerini taşıyan Nef Kağıthane 10 projesinde daire sahibi olmak için bizimle hemen iletişime geçebilir, merak ettiğiniz tüm detayları müşteri temsilcimize iletebilirsiniz.