Ne aramak istiyorsun?
Sonuçlar
Sonuç Bulundu
2796

Nef Merter 12

Nef Merter 12; Şehrin Capcanlı Noktasında Dolu Dolu Bir Yaşam

Nef Merter 12, yaklaşık 4000 firmanın faaliyet gösterdiği ve günde 1,3 milyon insanın giriş yaptığı Merter'de yer alıyor. En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş Nef Merter 12 projesi Merter bölgesine de değer katıyor.

PROJE ÖZELLİKLERİ

İş hayatının kalbinin attığı bir yerde konforlu ve ayrıcalıklı bir yaşam sürmek ister misiniz? Fonksiyonel ve şık dairelere ev sahipliği yapan Nef Merter 12 projesi her gün 1,3 milyon kişinin ziyaret ettiği bir bölgede konumlanıyor. İnce detaylara önem vererek tasarladığımız daireler size aradığınız huzurlu yaşam alanını sunuyor.

2799

Yatırım Değeri Her Gün Artan Bir Lokasyon

Bakırköy, Bahçelievler ve Zeytinburnu üçgenin tam ortasında yer alan Nef Merter 12 projesi farklı alışveriş merkezlerine, spor ve kültürel tesislere, hastanelere ve restoranlara oldukça yakın bir konuma sahip. E-5 karayolunun bitişiğinde yer alan dairenizden kişisel aracınızla çıkarak pratik biçimde trafiğe karışabilirsiniz.

Toplu ulaşım seçeneklerini kullanmak isteyenler için son derece avantajlı olan bölge, İstanbul'un farklı noktalarına kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Dairenizden çıkıp metro durağına beş dakika içinde yürüyebilir, şehrin dilediğiniz noktasına toplu taşıma seçenekleriyle ulaşabilirsiniz. Dilerseniz yalnızca dört dakikalık yürüme mesafesindeki metrobüs durağını da tercih edebilirsiniz.

Nef Merter 12, bu ulaşım seçenekleri sayesinde Bakırköy'den Zincirlikuyu'ya kadar uzanan aksta çalışan insanlar için cazip bir yaşam alanı olmayı başarıyor. Bölgenin her gün genişleyen ulaşım ağı, projenin yatırım değerini de devamlı olarak artırıyor.

2774 2800

Lokasyon

Nef Merter 12 ana arterlere, birçok alışveriş merkezine, prestijli eğitim kurumlarına, hastanelere ve diğer önemli noktalara yakın mesafede yer alıyor.

Harita
2796
2797
2799
2800
2801
2774
2781
2787
2798
2800

SIKÇA SORULAN SORULAR

  • Çağdaş Bir Tasarım Anlayışının Yansıması

    Şehrin merkezinde konumlanan Nef'in Merter konut projesi, şık peyzajı ve yüzme havuzuyla nefes alabileceğiniz alanları ayaklarınıza seriyor. Farklı ihtiyaçların giderilmesini sağlamak için size bir evde bulunması gereken ancak bir eve sığamayacak imkânlar sunuyor. Nef'in patentli keşfi olan Foldhome konsepti sayesinde gereksinim duyabileceğiniz birçok farklı alana sahip olabilirsiniz. Bu projede müzik odaları, sinema salonu, etkinlik alanı, basketbol sahası ve çok daha fazlası evinizin yanı başında sizi bekliyor olacak. Evinizden uzaklaşmadan arkadaşlarınızla veya ailenizle farklı etkinlikler yapabilir, kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Yaratıcılığınızı ve sportif yönünüzü ön plana çıkarmanıza yardım eden bu alanlarda zaman geçirerek deşarj olabilirsiniz. Ayrıca onlara özel tasarlanan alanlar sayesinde çocuklarınızın güvenli bir ortamda oyunlar oynamasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz önemli toplantılarınız için misafirlerinizi toplantı alanlarına davet edebilirsiniz.

  • İstanbul'un Merkezinde Konforlu Bir Yaşam Alanı

    İş hayatının kalbinin attığı bir yerde konforlu ve ayrıcalıklı bir yaşam sürmek ister misiniz? Fonksiyonel ve şık dairelere ev sahipliği yapan Nef Merter 12 projesi her gün 1,3 milyon kişinin ziyaret ettiği bir bölgede konumlanıyor. İnce detaylara önem vererek tasarladığımız daireler size aradığınız huzurlu yaşam alanını sunuyor. Bir yaşam alanından beklenen birçok özelliği sunacak biçimde tasarlanan projede hayatınızı kolaylaştıracak birçok olanak mevcut. Hem bulunduğu lokasyon hem vadettiği ayrıcalıklı yaşamla hayalini kurduğunuz eve Nef Merter konut projeleriyle ulaşabilirsiniz.

  • Ayrıcalıklı Bir Yaşamın Tadını Çıkarın

    Konforlu yaşam alanları sunan Nef'in Merter 12 projesi, dört taraftan ışık alabilen bir tasarıma ve eşsiz bir lokasyona sahip. Fonksiyonel tasarımlarıyla öne çıkan daireler geniş pencereleriyle gün ışığını en iyi biçimde almanıza, yaşam alanlarınızda keyifli zaman geçirmenize olanak tanıyor. Proje, çeşitli tasarımlara sahip daire seçenekleriyle farklı ihtiyaçlara hitap edebiliyor. Siz de Merter bölgesinde yatırım ya da konaklama için şık ve göz alıcı bir daire arıyorsanız Nef Merter 12'yi tercih edebilirsiniz. Projemiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formunu doldurabilir, müşteri temsilcimizin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Temsilcimizden Nef konut projesi hakkında merak ettiğiniz tüm detayları öğrenebilirsiniz.