Ne aramak istiyorsun?
Sonuçlar
Sonuç Bulundu
04 Apartment 01

Nef Sapanca Serviced Residences

Nef Serviced Residences Sapanca; Kira Geliriniz ve Tatildeki Eviniz Sapanca'da

Nef Sapanca Serviced Residences yeni bir yatırım avantajının kapılarını aralayarak oluşturduğu yeni yaşam alanında kira garantisiyle yatırımınızı güvence altına alıyor.

PROJE ÖZELLİKLERİ

Doğanın içinde nefes almak isteyenler için en ince ayrıntısına kadar düşünüldü. Üstelik hemen tapu teslimi yapılacak Nef Sapanca Serviced Residences ile yatırımcılar bir yıl içerisinde 5 gün kış ve 5 gün yaz dönemi olmak üzere mülklerinde kullanım hakkına da sahip oluyor.

100
Rezidans
70.000
Proje Alanı
28.000
Yeşil Alan
05 Apartment 02

Nef Sapanca Serviced Residences yaşamınızı en ince ayrıntısına kadar düşünen dünyaca ünlü mimarların imzasını taşıyor. Doğayla bütünleşen evler, mutfak ile kesintisiz bağlantılı geniş verandalar, yüksek tavanlı, ışık alan konforlu yaşam alanları ve her zaman doğada hissedilen yemyeşil peyzajıyla Nef Sapanca Serviced Residences yeni bir yaşam alanı sunarken kiracıların da yoğun ilgisini toplayacak.

06 Apartment 03 Nef Sapanca Salon 3

Lokasyon

Nef Sapanca Serviced Residences yemyeşil doğasıyla, Sapanca Gölü'nün güneyinde bulunan özel konumuyla sadece hafta sonları değil, istenilen an şehirden uzaklaşıp gidilebilecek merkeziyette tasarlandı. Böylelikle Nef Sapanca Serviced Residences doğaya yakın olmak isteyenler için huzurlu bir yaşam alanı sunarken, siz de cazibe merkezi yatırımınızın kira garantisinin keyfini çıkarırsınız.

Harita
06 Apartment 03
03 Bird Eye C
04 Apartment 01
05 Apartment 02
Nef Sapanca Salon 3 V3
Nef Sapanca Yatak Odası 1 V2
Nef Sapanca Banyo V2

Sizi Arayalım

Kira Geliriniz ve Tatildeki Eviniz Sapanca'da

Yatırımınız hem garanti kira getirisi sağlasın hem de tatil fırsatı sunsun. Yıl boyu kira getirisi kazandıracak ve yılda 10 gün tatil yapabileceğiniz rezidanslar Nef Sapanca Serviced Residences'ta sizi bekliyor.

Hemen tapu teslim avantajıyla yatırımınızı güvenle yapın. Formu doldurun, detaylı bilgi için sizi arayalım. 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.