Ne aramak istiyorsun?
Sonuçlar
Sonuç Bulundu
11450

Nef Seyrantepe 39

Nef Seyrantepe 39 Herkesin İhtiyacına Göre Şekillenen Bir Yaşam


Nef Seyrantepe 39, Nef'in yenilikçi bakış açısıyla tasarlandı. İnsanların ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre şekillendirilen projede, çevresel faktörler de göz önüne alınarak çözümler üretildi.

PROJE ÖZELLİKLERİ

Nef Seyrantepe; çevreyle uyumlu cephe mimarisi, sık yapılaşmada nefes aldıracak bahçe alanları, ekonomik ve sosyolojik analizler ışığında yenilikçi bir tasarım anlayışı ve bölge ihtiyaçlarına yönelik çözümlerle öne çıkıyor.

11449

Nef Seyrantepe 39 Foldhome                                                                                                          Bir eve sığamayacak alanlar, Nef’in patentli keşfi Foldhome'la dilediğiniz zaman evinize ekleniyor.  Dünyada ilk kez Nef projelerinde uygulanan Foldhome’un “Kullan-Öde” sistemiyle kullanılmayan bir alan için hiçbir ücret alınmıyor ya da aidata yansıtılmıyor. Kişiye özel kullanım alanlarından oluşan Foldhome üniteleri sayesinde misafir odasından sinema salonuna onlarca alan istediğiniz zaman evinize ekleniyor.

11627 11449

Lokasyon
Nef Seyrantepe 39 ana arterlere, birçok alışveriş merkezine, prestijli eğitim kurumlarına, hastanelere ve diğer önemli noktalara yakın mesafede yer alıyor.

Harita
11449
11450
11627