Ne aramak istiyorsun?
Sonuçlar
Sonuç Bulundu

Nef Reserve Hebil

Siyah Logo

Nef Reserve Hebil

Sizi Arayalım

Çok yakında Sapanca'ya Nef'ten bakacaksınız.

Sapanca’nın huzur veren doğasının ortasında, rahatınız ve mutluluğunuz için tasarlanmış bir yaşam Nef Sapanca’da sizi bekliyor.

İstanbul’dan çıkıp sadece 1 saat sonra dev ağaçların gölgesinde dinlenebileceğiniz, akarsuyun sesine kulak verebileceğiniz bir ev hayal edin.

İçerisinde modern mimarisi ile dikkat çeken 99 villa, her detayı düşünülmüş 78 rezidans ve ünlü bir otel zincirinin yer alacağı Nef Sapanca’da lansman öncesi ön satış avantajlarından yararlanarak bir ev sahibi olmak için hemen randevunuzu alın.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mavi ve Yeşille Baş Başa Özel Bir Yaşam

Nef Reserve Hebil, tüm duyularınızla Bodrum’u yaşamak için sizi bekliyor.

Türkbükü’ne sadece birkaç dakika uzaklıkta, evinizden çıktığınız an denize adım atabileceğiniz, Nef Reserve Hebil her detayıyla size özel bir Bodrum deneyimi sunuyor.

Call
2
Villa
9
Rezidans
4.050
Proje Alanı (m²)
1.805
Peyzaj Alanı (m²)

Proje Özellikleri

Nef Reserve Hebil, 2 villa ve her katta birer dairenin bulunduğu 3 blokta 9 rezidanstan oluşuyor. Bodrum’un en güzel koylarından birinde, denize sıfır olan evinizin kapısından çıktığınızda özel bir plaj ve iskeleye sadece birkaç adımda uzaklıkta sizi bekliyor.

13763

Foldhome Reserve

Bir Nef keşfi olan Foldhome sistemi Hebil’de. Evinizin içinde olmayan onlarca farklı oda, Foldhome’la artık evinizin bir parçası. Dilediğiniz zaman rezervasyon yaparak kullanabileceğiniz, her biri dünyaca ünlü farklı bir tasarımcının imzasını taşıyan kişiye özel oda ve alanlar Hebil’de sizi bekliyor.

Harita
13763
13765
13766
13773
15208
16626
16627

Sizi Arayalım

Mavi ve Yeşille Baş Başa Özel Bir Yaşam

Nef Reserve Hebil, 2 villa ve her katta birer dairenin bulunduğu 3 blokta 9 rezidanstan oluşuyor. Bodrum’un en güzel koylarından birinde, Hebil koyunda denize sıfır olan evinizin kapısından çıktığınızda özel bir plaj ve iskeleye sadece birkaç adımda uzaklıkta sizi bekliyor.

Nef Reserve Hebil projesi hakkında bilgi almak için formu doldurun, hemen sizi arayalım. 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.