Ne aramak istiyorsun?
Sonuçlar
Sonuç Bulundu
DJI 0278

Novu Global Residences Vienna

Avrupa'nın Kalbinde, Viyana'nın Merkezinde Yatırım Fırsatı

Viyana'nın göz alıcı atmosferinde, Nef'in kusursuz yatırım fırsatı Novu Global Residences Vienna sizi bekliyor. Viyana’nın tarihi ve kültürel dokusunu yansıtan yüksek yatırım değerine sahip projede, Nef
güvencesiyle garanti kira getirisi fırsatını yakalayın.

PROJE ÖZELLİKLERİ

Viyana’nın gözde merkezlerinden birinde yer alan Novu Global Residences Vienna'da konut/hisse sahibi olarak kısa vadeli kiralama modeli ile günden güne değerini katlayan bir yatırım yapmış olursunuz.

DJI 0329

Viyana’da bir daire sahip olurken kazanacağınız aylık kira geliri, taksitlerinizin büyük bir kısmını öder, düşük bir maliyetlerle mülk sahibi olmuş olursunuz. Projedeki daire veya hisselerden satın alım yaptığınızda kira getiriniz sayesinde 16-19 yıl içinde yatırımınızın geri dönüşünü alırsınız.

DJI 0310 DJI 0283

Vienna'da Gezilecek Yerler

Schönbrunn Sarayı, Aziz Stephan Katedrali, Belvedere Sarayı, Viyana Devlet Operası, Schönbrunn Zoo, Prater Park, Messe Wien

Ulaşabileceğiniz Yakın Şehirler

Bratislava- Tren ile 1 saat

Salzburg - Tren ile 2 saat 20dk

Graz - Tren ile 2 saat 30dk

Budapeşte - Tren ile 2 sat 30dk

Münih - Tren ile 4 saat

Prag - Tren ile 4 saat

Harita
DJI 0304
DJI 0277
DJI 0329
DJI 0283
DJI 0261

Sizi Arayalım

Avrupa'nın Kültür Başkenti Viyana'da Yatırım Fırsatı

Sanatın ve kültürün kalbi Viyana’da yatırım fırsatıyla hayalleriniz Nef güvencesinde gerçekleşiyor. Dairenizden birkaç adım ötede ünlü sanat galerileri, butik mağazalar ve göz alıcı mimari yapılarla dolu tarihi sokaklar Novu Global Residences Viyana’da sizi bekliyor.

16 yıl yatırımın geri dönüşü, hemen teslim ve kira garantisiyle Novu Global Residences Vienna, lansman öncesi döneme özel ayrıcalıklarla sizi bekliyor. Avrupa'da Nef güvencesiyle yatırım fırsatı için formu doldurun, sizi hemen arayalım.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.