Yeni Bir Yaşam Keşfi: Foldhome

Size göre şekillenen bir yaşam idealiyle yola çıkan NEF Foldhome, yaşam tarzını değiştirmeye hazır. Siz de hazırsanız keşfe çıkalım.

Hayattan beklentilerinizin metrekaresinden yaşadığınız evin metrekaresini çıkardığınızda arada ne kadarlık bir fark oluşur? Ya da şöyle soralım: Evinizin duvarları içerisine sığdırdığınız dünya ile içinde yaşamak istediğiniz dünya arasında ne kadarlık bir mesafe var?Hadi şimdilik mesafeleri ve eksik metrekareleri kafanızdan çıkarıp bir kenara koyun. Size daha önce hiç duymadığınız şeylerden bahsedeceğiz.Bu bir tasarım ya da proje değil, bir keşif! 60 m² ya da 75 m²’lik bir evde otururken 5000 m²'lik bir alanda yaşamanın keşfi. Üstelik bu keşfi eşsiz yapan şey yalnızca sınırlarının genişliği ya da üstün teknik yapısı değil. Nef, Foldhome ile bir konut projesinde ihtiyacınız olabilecek her şeyi sunuyor fakat bunlardan yararlanıp yararlanmama özgürlüğünü de avuçlarınızın içine bırakıyor. İşte keşfi eşsiz yapan kısmı da bu: Kullanmadığınız hiçbir hizmetin ya da sistemin ücretini ödemek zorunda olmamanız ve diğer yandan evinizin değerinin günden güne artması. Burada yalnızca çevresine değer katan bir kentsel dönüşüm projesinden değil, İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında konumlanan yepyeni bir yaşam idealinden bahsediyoruz.

Evden ayrılmak da evde kalmak kadar konforlu

Küçük bir evde yaşamanız, misafir ağırlayamayacağınız anlamına gelmez. Nef’in Guest House’u sayesinde bütün misafirler için yeterince alan var. Bugün ofise gitmeseniz de olur. İşlerinizi Business Room’dan yürütebilirsiniz. 20 kişilik özel sinema salonunda filminizi izleyin, Chef’s Table’da dostlarınızı ağırlayın ve sofrayı öylece bırakıp kalkın. Sizin için toplayacak bir ekip hazır. İstanbul trafiği bazen gerçekten bunaltıcı olabiliyor. Aceleniz varsa aracınızı bırakın ve scooter kiralayın. Bu esnada aracınız Nef Foldhome'un kapalı otoparklarında güvenle sizi bekleyebilir. Döndüğünüzde günün yorgunluğunu Private Studio’da ya da Fitness Room’da atarsınız nasılsa. Hatta sonra bu keyfi Terrace Jakuzi ya da özel tadımlar yapacağınız Gusto Room’da taçlandırabilirsiniz. Seçim sizin. Kişiye özel kullanılabilen proje özellikleri sayesinde sosyal alanlarda da ayrıcalıklarla dolu bir yaşam sizleri bekliyor.

Modüler, konforlu, ihtiyaç odaklı

Nef Foldhome’un belki de en güzel tarafı, size gökyüzünde olup bitenleri izleyebileceğiniz Observatory’i sunarken ya da Open-air Cinema ile yaz akşamlarında açık havada sinema keyfi yaşatırken aynı zamanda belki de hiç gitmeyeceğiniz bir spor salonunun sadece yaşam alanınızdaki varlığı yüzünden size ücret ödetmiyor oluşu. Foldhome’un hem imkanları hem de sağladığı modüler yapı, hayallerinizin de ötesinde. Adrenalini uzaklarda aramayın, çünkü Nef’te yanı başınızda. Alternatif sporlar için soluğu City Ski’de alın ve nefesinizi kesecek sporları evinize birkaç metrelik mesafede yaşamanın tarifsiz hissini yaşayın. Yapay kayak pisti sizi biraz üşütmüş olabilir. Roof Garden&Barbecue’de hem ısınacak hem de şehrin ortasında, bahçede barbekü deneyimini yaşayacaksınız.

Hep bir enstrüman çalmak istiyordunuz ama hiç fırsatınız olmadı değil mi? Nef Foldhome’da, içinde sabit müzik aletleri olan bir Music Room mevcut. Ders alabileceğiniz gibi kendi kendinize de çalışabilirsiniz. Artık bahaneniz kalmadığına göre repertuarınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz. “Ben sadece söylesem olmaz mı?” diyenler olacaktır mutlaka. Sizleri de Party ve Karaoke Room’a alalım. Hadi herkesi toplayın ve şova başlayın!
Anadolu ve Avrupa yakalarının farklı noktalarında keşfedebileceğiniz Nef Foldhome ile tanışmak için teslim tarihini beklemenize ya da örnek daire gezmenize gerek yok! Size yıl içinde ek harcamalar yaratan emlak projelerini bir kenara bırakın, Nef Foldhome'un dünyasında, tamamen size özel şekillenen keyifli bir hayata yelken açın!

*Yukarıda belirtilen özellikler proje bazlı farklılık gösterebilir.


03.04.2018 - Nef Keşif
Nef İnovasyon, Teknoloji, İç Tasarım