Ne aramak istiyorsun?
Sonuçlar
Sonuç Bulundu
18805

Nef Arsa Ayvacık

Nef Arsa Ayvacık; Özlediğiniz Çiftlik Hayatı

Çocuklarınızın sebze ve meyveleri dalında tanıyacağı, kendi ektikleri domatesin tadına bakacakları çiftlik yaşamıyla Nef Arsa Ayvacık, Çanakkale’de doğanın kalbinde sizi bekliyor.

PROJE ÖZELLİKLERİ

Nef Arsa Çanakkale Ayvacık'ta kendi topraklarınızda sebze meyve yetiştirmenin keyfine varabilir, mutfağınıza çevrenizde üretilen mahsullerden getirebilirsiniz. Kendi bağınızdan üzüm yiyebileceğiniz Nef Arsa'nızı farklı modüler ev çeşitleri ile yeni yaşam alanınız hâline getirebilirsiniz.

392
Parsel
202.945
Proje Alanı
260.815
Parsel Büyüklükleri
18806

Ayvacık'ta Ayrıcalıklı Bir Dünyanın Tadını Çıkartın

Nef Arsa Ayvacık projesini arsa yatırımı ya da yepyeni bir yaşam alanı olarak değerlendirebilirsiniz. 202.945 metrekare büyüklüğe sahip proje alanında 392 parsel yer alıyor. Patentli keşifimiz olan Foldvillage alanlarıyla zenginleşen Nef Arsa Ayvacık'ta yepyeni bir yaşama "Merhaba" diyebilirsiniz. 

Modern ve şık tasarım ögeleriyle biçimlendirilen Nef Arsa Ayvacık, konforlu ve güvenilir bir yaşam alanını sizinle buluşturuyor. Geniş sosyal alanları sayesinde ailenizle eğlenceli anlar yaşayabilir, doğanın içerisinde çeşitli aktiviteler yapabilirsiniz.

Nef keşfi Foldvillage sistemiyle zenginleşen Nef Arsa Ayvacık'ta her an sevdiklerinizle ve komşularınızla birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ateş çukurunun etrafında toplanabilir, hatırladıkça gülümseten anılar biriktirebilirsiniz. Sevdiklerinizle akşam yemeğinin tadını doğanın kalbinde yer alan barbekü kabinlerinde çıkarabilirsiniz. Açıkhava sinemasında en sevilen filmleri yıldızlar altında izleyebilirsiniz.

18805 18810

Lokasyon

Çanakkale ilinde hayata geçirilen Nef Arsa Ayvacık projesi, doğal güzellikleri ve eşsiz lokasyonuyla ön plana çıkıyor. Şehrin önemli bölgelerine olan yakınlığıyla dikkat çeken Nef Arsa Ayvacık; Ayvacık merkezine 30 dakika, Çanakkale merkezineyse yalnızca 1 saat 15 dakika mesafede bulunuyor. Ayrıca 3000 yıllık antik kent Assos'un ve bir dünya mirası olan Truva Antik Kenti'nin yanı başında.

Harita
18805
18806
18807
18808
18809
18810
18811

SIKÇA SORULAN SORULAR

  • Doğanın Kalbi Ayvacık'ta Huzuru Keşfedin

    Nef Arsa Ayvacık projesi, hem şehrin içinde hem şehir hayatının stresinden uzakta bir yaşam vadediyor. Doğayla iç içe olabileceğiniz Nef Arsa Ayvacık projesi sayesinde daha huzurlu ve keyifli bir yaşam deneyimi elde edebilirsiniz. Değeri sürekli artan bir yatırıma sahip olma fırsatı sunan Çanakkale Ayvacık projesindeki arsaların hukuki süreçleri, imar durumları, altyapısı profesyonel bir ekip tarafından sizin için özel olarak tamamlanır. Bu sayede Çanakkale'de güvenli arsa yatırımı yapmanın tadını çıkartabilirsiniz. Nef Arsa Ayvacık projesi, sunduğu avantajlı imkânlarla size ve ailenize doğanın kalbinde bir yaşamın kapılarını aralıyor. Siz de Ayvacık arsa projeleriyle birikimlerinizi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

  • Arsa Yatırımınız Doğayla Bütünleşen Bir Yaşama Dönüşsün

    Nef Arsa Ayvacık sayesinde Çanakkale'de kendi topraklarınızda sebze ve meyve yetiştirmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Dilerseniz çevrenizde üretilen mahsulleri toplayarak mutfağınızda kullanabilirsiniz. Nef'in tüm arsa projeleri dahil olmakla beraber Çanakkale arsa projelerinde de yer alan Foldvillage alanları sayesinde sevdiklerinizle birlikte eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Nef'in patentli keşfi olan bu konsept sayesinde pek çok farklı etkinlik yapma olanağı bulursunuz. Sevdiklerinizle ateş çukurunun etrafında toplanarak güzel anılar biriktirebilirsiniz. Dilerseniz barbekü kabinlerinde keyifli bir akşam yemeği yiyebilir, açık hava sineması sayesinde yıldızların altında film geceleri düzenleyebilirsiniz. Projedeki peyzajın, altyapı çalışmalarının ve tüm hukuki işlemlerin tamamlanmasının ardından satın aldığınız arsa üzerine Nef tarafından tasarlanan modüller evlerden birini yaptırabilirsiniz. Dış cephede belirli standartların korunduğu proje sayesinde yepyeni bir yaşam alanına adım atabilirsiniz.

  • Şehre Yakın, Karmaşadan Uzak, Doğayla İç İçe Bir Yaşam

    Çanakkale ilinde hayata geçirilen Nef Arsa Ayvacık projesi, doğal güzellikleri ve eşsiz lokasyonuyla ön plana çıkıyor. Şehrin önemli bölgelerine olan yakınlığıyla dikkat çeken Nef Arsa Ayvacık; Ayvacık merkezine 30 dakika, Çanakkale merkezineyse yalnızca 1 saat 15 dakika mesafede bulunuyor. Ayrıca 3000 yıllık antik kent Assos'un ve bir dünya mirası olan Truva Antik Kenti'nin yanı başında. Bu projeye ortak olarak kendinizi doğanın huzurlu ortamına bırakabilir, toprakla olan bağınızı yeniden kurabilirsiniz. Tiny house imarlı arsa projeleriyle doğanın renklerine kendinizi bırakabilir, Ayvacık'ın güzelliklerini keşfederek aileniz ve sevdiklerinizle beraber keyifli anılar biriktirebilirsiniz. Nef'in eko turizm tapulu arsa projesinden faydalanarak şehrin gürültüsünden ve karmaşıklığından uzak bir yaşama ulaşabilirsiniz.