Sponsorluklar

Nef olarak, kurulduğumuz günden bu yana temel prensibimizi topluma fayda sağlamak, ülkemizde ve dünyada sosyal şirket modelinin yaygınlaşmasında rol almak olarak belirledik.

Nef, ‘nefes’ten geliyor ve bugün şirket olarak sadece yapılara değil, yaşamın her alanına, spora, sanata, gelişime nefes vermek için çalışıyoruz.

Sporun birleştirici ve eğitici gücüne inanıyoruz.

NEF
SPOR İLKELERİ VE DEĞERLERİ

1- Herkese adil ve ahlaklı yaklaş. Dürüst ol.

2- Emek vermeden hiçbir şeyin gerçekleşmeyeceği bil.
Çaba göster, sabret, azimli ol.

3- Birliğin, beraberliğin gücüne inan. Etrafındakilerle dayanışma içinde ol.

4- Başkasından beklediğini önce kendin yap, ilk adımı atmaktan çekinme. Cesur ol.

5- Ne olursa olsun umudunu kaybetme. Umutlu ol, herkese umut ol.

6- Olduğun gibi görün, alçakgönüllü ol.

7- Saygı göstermeyen saygı göremez. Oyuna, rakibine ve kendine saygılı ol.

8- Hiçbir zaman “oldum” deme. Yeniliklere ve öğrenmeye açık ol.

9- Sahaya hep kazanmak için çık. Ama bunları yapmadan asla kazanma.

Her nefesinde sen de spora nefes ol.

Galatasaray

Galatasaray

2016 -2017 sezonundan 2018 -2019 sezonu sonuna kadar Galatasaray’ın ana sponsoru olduk. Galatasaray gibi uluslararası arenada başarısını kanıtlamış bir takımın forma göğsünde Nef logosu ile yer alarak, dünyada bir çok metropolde pozitif etkilerle gücümüzü duyurduk. 2019-2020 sezonunda da Galatasaray'a, Global Resmi Sponsor olarak destek vermeye devam ediyoruz.

FC Barcelona

Barcelona

2017 yılından 2019 yılına kadar dünyanın en fazla taraftar sayısına sahip spor kulüplerinden FC Barcelona’nın resmi sponsoruyduk.

Türkiye ekonomisi için de ayrı bir öneme sahip bu anlaşmayla FC Barcelona dünyada ilk kez bir gayrimenkul şirketiyle iş birliğine gitti. 3 yıl süren bu anlaşma, özellikle FC Barcelona Vakfı ve Nef Vakfı’nın iş birliklerini de kapsıyordu. Bu anlaşma ile ortak projeler geliştirerek sosyal sorumluluk bilincini sporun gücüyle yaymak için çalıştık.

Karaçay Gençlik Spor

Karaçay Gençlik Spor

2018/20018 sezonunda 21. Türkiye şampiyonluğunu kutlayan Galatasaray’ın ana sponsoru ve 25. İspanya şampiyonluğunu elde eden FC Barcelona’nın resmi sponsoru olarak, 23 Nisan’da en az dünya devlerine sponsor olmak kadar değerli ve yıllar boyu devam edecek bir sponsorluğa imza attık.

Osmaniye’nin Karaçay Mahallesi’ndeki 8 gencin madde bağımlılığıyla mücadele etmek ve bölgedeki çocuklara umut olmak için “Umudun Takımı” sloganıyla kurulan Karaçay Gençlik Spor kulübünün resmi sponsoru olduk. Nef’in ana sponsorluğu sayesinde okul bahçesinden gerçek bir sahaya uzanan sponsorluk desteği, FCB Escola ve GS kamp eğitimleri ile Karaçay Gençlik Spor’un emek ve inancı birleşince, sponsorluğun ilk sezonunda şampiyon oldu.

TAC Nef

TAC Nef

Basketbol Gençler Ligi (BGL)nin değerli takımı TAC Nef’in ana sponsoru olarak, basketbolda da spora ve gençlere dokunuyoruz.

Ülkemizin genç ve çocuklarına spor alanında destek olmaktan onur duyuyoruz.