Bodrum’un en özel lokasyonu Demirbükü’nde konumlanan Nef Reserve Gölköy, ‘Greek Night’ özel buluşmasına ev sahipliği yaptı. Nef Reserve Gölköy misafirleri, Yunan sanatçı Gallis’in şarkıları ve geceye özel hazırlanan Yunan lezzetleriyle özel bir davette bir araya geldi. 

Nef Reserve Gölköy, Bodrum’un huzurlu ve unutulmaz yaz gecelerini, farklı etkinlikleriyle buluşturmaya devam ediyor. Nef Reserve Gölköy ve Hello dergisi ev sahipliğinde geçtiğimiz günlerde ‘Greek Night’ konseptli özel bir davet gerçekleştirildi. Yunan sanatçı Gallis’in sahne aldığı geceye, aralarında …………….,…………….,………. gibi isimlerin yer aldığı konuklar katıldı. 
Mavi ve beyaz renklerin hâkim olduğu gecede, Nef Reserve Gölköy konukları keyifli dakikalar yaşadı. Gecede, Spoon Catering kurucusu Ceylan Çarmıklı’nın davete özel hazırladığı Yunan lezzetlerinden oluşan bir menü davetlilere sunuldu. 
Bölgenin el değmemiş denizlerinden birine sahip Demirbükü Koyu’nda doğanın bir yansıması olarak konumlanan Nef Reserve Gölköy’de yaşamı renklendiren etkinlikler önümüzdeki günlerde de devam edecek. 

Nef Reserve Gölköy Hakkında
Nef Reserve’ün benzersiz projelerinden biri olan Gölköy, bir yaşam alanının yanı sıra yalın, sofistike ve rafine bir yaşam stilini de sunuyor. Denize sıfır ve her detayı incelikle düşünülerek tasarlanan, Emre Arolat imzalı, çağdaş bir mimariye sahip 50 seçkin villa, 46 dönüm gibi geniş bir alana konumlanıyor. 20 dönümlük Nef Reserve Gölköy, geniş yeşil alanı ile Bodrum sabahındaki yürüyüşe, yoga ve pilates çalışmalarına, kitap okuma alanlarına ve de kuş seslerine ev sahipliği yapıyor. Doğanın içindeki yaşamı konforla buluşturan Gölköy, Bodrum’un el değmemiş, özlenen doğal yapısını geçmişten günümüze uyarlıyor. Bodrum’un en eşsiz denizinden birine sahip olan Nef Reserve Gölköy; özel tasarlanan plajı, açık havuzu, açık hava sineması ve kütüphanesi, lounge alanları gibi sayısız ayrıcalığa sahip.